Štvorručná alebo dvojručná? To záleží od vašej výdrže

Chcete vyskúšať štvorručnú erotic massage, no neviete, https://cs.bab.la/slovnik/cesky-anglicky/nemus%25C3%25ADm-se či je to dobrý nápad? Za seba vám môžem povedať, že určite je, no len vtedy, ak ste si sebou stopercentne istí. Hovorím najmä o akomsi stupni sebaovládania a sebadisciplíny. Spotené nahé telo ženy.jpg

Keď som sa ja po prvýkrát odhodlal objednať na štvorručnú masáž, mal som za sebou asi päť návštev erotického salóna alebo masérok – súkromníčok. Aj napriek tomu som sa odhodlával, respektíve so premýšľal, či je správny čas na takúto zmenu. Nakoniec moje pudy vyhrali a šiel som do toho. Nemusím vám asi opisovať, ako super to bolo. Čo by mohlo byť zlé na tom, že vás masírujú dve, namiesto jednej masérky? Asi nič, že?
Štvorručná masáž prebieha úplne rovnako ako tá dvojručná, len s dvoma žienkami naraz. Na chlapa je to ale celkom nálož, pretože kým pri masáži od jednej masérky, sa sústredíte len na jedno či dve miesta, ktorým sa venuje, pri tej štvorručnej, sa musíte sústrediť aj na desať miest naraz. Ako myslím to, že sa musíte sústrediť? Nahá žena leží na boku na posteli.jpgNo, pri erotickej masáži sa človek musí trošku ovládať. Neverte rôznym upozorneniam na weboch erotických salónov, kde sa píše, že orgazmus nie je povolený. Orgazmus je práve to, prečo na erotic massage idete a prečo si za ňu platíte. Na druhej strane je však blbé, ak k nemu dôjde už v začiatkoch masáže. Nejde o nejaké pravidlá, ale o to, že si masáž neužijete dostatočne dobre. Proste všetko to príjemné príde hneď úvode a zvyšok masáže už bude len taký, nijaký.
Pri mojej prvej štvorručnej erotickej masáži som „TO“ vydržal asi dvadsaťpäť minút a bolo po všetkom. Musím zas povedať, že aj takto, na pohľad, krátka výdrž, bola podľa mňa celkom statočná. Hovorím, vyskúšajte a pochopíte sami. Takže, ak uvažujete nad masážou s dvoma krásnymi masérkami, najprv si to trošku natrénujte len s jednou. Počítajte aj s tým, že takáto masáž stojí minimálne dvojnásobne viac, takže bez predošlého tréningu, by ste len vyhadzovali peniaze von oknom.

Back To Top