Mobilné hry na zabitie času?


Toilet time
Jedna z najzábavnejších hier na zabitie času, alebo na zábavné strávenie času na toalete, už ako môže napovedať samotný názov tejto aplikácie. Táto hra si vyskúša vaše reakcie a reflexy pri jednotlivých zábavných úlohách na ktorých sa zasmejete a rýchlo nimi zabijete čas aj nudu. Hra je dostupná je na operačnom systéme Android a IOS.

hraní na mobile
 
Stack ketchapp 
V tejto hre ide o to, aby ste naskladali čo najviac blokov na seba ako keby ste stavali nejakú vežičku. Pokiaľ položíte viacej blokov presne na seba dostanete viacej skóre, pokiaľ netrafíte blok vôbec hru končíte a zobrazí sa vám vaše nahraté skóre. Hra nie je vôbec náročná na pamäť telefónu ani na požiadavky, takže ju zvládne skoro každý smartfón. Táto aplikácia je dostupná na operačnom systéme IOS a Android.
 
Smash hit
Hra ktorá bola pred rokmi veľmi populárna si stále drží svoje miesto medzi hrami na zabitie času. V hre ide o rozbíjanie sklenených predmetov kovovými guličkami ktoré máte v obmedzenom množstve a ďalšie získavate rozbíjaním a získavaním vysokého skóre. Hra je pekne spracovaná v 3D a je dostupná na operačnom systéme Android a IOS.

aplikace
 
Angry Birds
Hra, ktorú pozná ešte generácia pred nami má verziu aj na telefóne s rovnakým zámerom. Pomocou vtákov a obrovského praku zničiť kráľovstvo zelených zlomyseľných prasiatok. Existuje viacej verzii tejto hry takže je na vás, ktorú si vyberie, avšak v každej ide o to jedno okrem verzie Angry Birds Go! kde sa pretekáte na malých kárach. Všetky verzie sú dostupné na operačnom systéme Android a IOS.
 
 
Doodle Jump
Táto aplikácia bola už známa na tlačidlových telefónoch a už vtedy to bola veľmi obľúbená hra. V hre hráte za mimozemšťana s ktorým skáčete po blokoch a snažíte sa dostať čo najvyššie za účelom nahrania najvyššieho možného skóre. Počas skákania na vás však čaká množstvo prekážok a pokiaľ netrafíte blok a spadnete hra pre vás končí. Hra je dostupná na Android a IOS a nie je náročná na požiadavky.

Back To Top