AXA – Poistenie, ktoré sa oplatí

Blíži sa leto, obdobie sladkého ničnerobenia a horúcich dní – správny čas na rekreáciu v zahraničí. Hoci sa naša myseľ pripravuje na pláž, drinky, večerný západ slnka, miestne špeciality, atrakcie a veľa skvelých zážitok, vždy je dobré myslieť racionálne a predvídavo. Pri výbere akejkoľvek destinácie je vhodné zohľadniť vaše zdravie a pripraviť sa aj na komplikovanejšie situácie, ktorým sa však častokrát dá predísť. Cestovné poistenie má byť zárukou bezpečného a spoľahlivého cestovania kdekoľvek po svete. Naše cestovné poistenie https://www.axa-assistance.sk/produkty-pre-vas/cestovne-poistenie/je garantom bezchybnej a okamžitej zdravotnej starostlivosti, ktorú si navyše viete zabezpečiť aj online.

cestovanie

O vaše pohodlie sa navyše postará tzv. asistenčná služba dostupná prakticky neustále – môžete sa na nás obrátiť pri akomkoľvek probléme. Výhodou poistenia je tiež, že sa dá zaobstarať v rekordne rýchlom čase k vašej spokojnosti. Ponúkané produkty Excellent, Komfort a Reference sa líšia v rozsahu poistenia jednotlivých položiek a cenách, avšak vo všetkých prípadoch sú poistené asistenčné služby. Výborným riešením na cestovanie je služba Excellent s najvyššou hodnotou poistenia liečebných nákladov až vo výške 20 000 000 eur. Zahŕňa tiež poistenie cestovania lietadlom, zabezpečenie právnej ochrany, úrazové poistenie a postará sa aj o bezpečie domácich maznáčikov. K významnej položke patrí aj ochrana v prípade stále aktuálneho ochorenia COVID-19. Liečebné náklady v preplácanej výške 200 000 eur poskytuje služba Komfort, ktorej názov napovedá, že ide o komfortné cestovanie – odporúčame cesty skôr po Európe.

cestovanie

Chráni aj v prípade úrazu, zaisťuje právnu ochranu a postará sa aj o vašu batožinu. Pre krátkodobejšie cesty či výlety do zahraničia (najmä v blízkosti Slovenska) je určená služba Reference s najnižším možným krytím liečebných nákladov (100 000 eur). Ak sa rozhodnete absolvovať dovolenku na Slovensku, vo všetkých troch typoch služby sú zabezpečené náklady na zabezpečenie horskej služby. Do pozornosti tiež dávame možnosť pripoistenia na ďalšie životné situácie, napríklad v prípade chronických ochorení či práce a štúdia. Veríme, že naše produkty budú pre vás ako stvorené.

Back To Top