Pozvite Vašich známych zábavne!

Svadba je dňom, na ktorý čakali mnohé z Vás od útleho detstva. Hrávali ste sa s kamarátkami na nevestu a ženícha, obliekali ste si tie najkrajšie mamine šaty a predstavovali ste si, že sú biele-Vaše vysnívané svadobné. Dokázali ste hodiny stráviť nad plánovaním Vašej svadby a potom hodiny hraním, že sa to skutočne deje.
Mali ste jasný plán. Vaše šaty boli tak skutočné a čakali ste celý ten čas na svojho princa na bielom koni, ktorý sa objaví z čista-jasna a vy budete okamžite v momente keď ho uvidíte vedieť, že práve on je ten, na ktorého ste celý ten čas čakali.Rozkošné svadobné oznámenie.jpg
A keď nastane tá krásna http://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/gamba/jemna-a-krasna-311363 chvíľa a Váš princ Vás skutočne požiada o ruku, je to akoby sa Váš detský sen stal skutočnosťou.
Aj keď beriete tento deň skutočne vážne a nie len vy, ale všetci Vaši známy, mali by ste sa trošku uvoľniť. Hlavne prípravy zaberú mnoho času a čo si budeme hovoriť, patria medzi skutočne stresujúce chvíle, ale je to predsa Váš prekrásny, dlhoročne vytúžený deň, ktorý konečne nastal, tak ho pojmite trošku s humorom. Teda minimálne pozvánky. Všetci sú zvyknutí dostávať veľmi oficiálne, romantické, sladké pozvánky, s množstvom srdiečkom a krásnych prianí, ale niekedy nezaškodí, trošku si vyhodiť z kopýtka a zasmiať sa.Romantické svadobné oznámenie s nalepeným srdcom.jpg Vtipne svadobne oznamenia vzory Graphicsoulsú jednou z možností ako vašich hostí pozvať, nechať ich zasmiať sa a motivovať ich, aby si priniesli so sebou na svadbu skvelú náladu. Veď svadba má byť radosť! A keď budú Vaši hostia skvele naladení, jednoznačne si tento výnimočný deň užijete vy aj Vás ženích naplno! Navštívte naše webové stránky, inšpirujte sa našimi pozvánkami, pozrite si čo všetko sme pre Vás pripravili a s radosťou a nadšením vyberajte! Ak máte nejaké dotazy, radi Vám s nimi pomôžeme! Chceme, aby Váš deň bol skutočne výnimočný a bude nám radosťou Vám pomôcť s prípravami!

Back To Top