RPVS v skratke

Register partnerov verejného sektora, alebo aj RPVS

Vysvetlime si spoločne čo znamená register partnerov verejného sektora, a povedzme si ako sa k nemu dostať a byť v ňom zapísaný tak, aby to malo pre vás úžitok.

google

DEFINÍCIA MINISTERSTVA SPRAVODLIVOSTI SLOVENSKEJ REPUBLIKY

Začnime s vysvetlením ministerstva spravodlivosti, ktoré register partnerov verejného sektora definuje ako fyzickú alebo právnickú osobu, ktorá vďaka zápisu do RPVS prijíma od štátu, samosprávy a rovnako aj od iných subjektov verejného sektora peňažné plnenie alebo majetok nad zákonom určený limit.

NA KOHO SA OBRÁTIŤ V PRÍPADE ŽE BY STE MALI O ZÁPIS DO RPVS ZÁUJEM?

Toto je zjednodušená definícia tohto registra, no samotný proces a všetky ostatné procesy ktoré na seba zápis do registra berie, sú oveľa komplikovanejšie a na jej zápis by ste určite mali využiť hlavne služby renovovanej právnickej kancelárie, ktorá to vyrieši za vás.

Jedná sa o právnické kancelárie, ktoré majú skúsenosti s týmito zápismi, sú to kancelárie ako napríklad register partnerov verejneho sektora, je jednou z najrenovovanejších a najtransparentnejších advokátskych kancelárií, ktorá sa môže hrdiť tým, že do registra partnerov verejného sektora zapísali už viac ako dvesto spoločností, a neboli to len malé rodinné podniky alebo živnostníci. Patria tu rovnako aj veľké medzinárodné korporácie a firmy strednej veľkosti.contract-1464917_960_720

Advokátska kancelária získala aj veľmi dôležitý titul v súťaži TOP 10 overovateľov vlastníckych väzieb v Registri partnerov verejného sektora Slovenskej republiky.

Advokátska kancelária ponúka rovnako aj telefonické služby, ktoré sú v tomto období, keď je potrebné dodržiavať prísne bezpečnostné opatrenia veľmi dôležité. Preto čím skôr navštívte internetovú stránku tejto advokátskej kancelárie a dohodnite sa na cenovej ponuke a službe ktorú potrebujete.

Back To Top