Aby vám odtok voňal

Máte upchatý odtok? Neviete si s tým poradiť? Vyskúšajte zopár domácich rád a potom až volajte krtkovaciu firmu, ktorá je na to pravý odborník. Poradím vám, čo by ste mali robiť. Vhodným riešením na odstránenie usadenín vovašom odtoku alebo potrubí, či kanalizácie je použitie klasického zvonu. Neviete, čo to je? Má drevenú rúčku s gumenou hlavicou.

kuchynská linka

Gumená hlavica pôsobí tlakom vody, a tým uvoľnuje upchatý odtok alebo potrubie. Ak vám tento klasický zvon nepomôže, vyskúšajte napríklad sódu bikarbónu, ktorá je vhodná takmer na čokoľvek. Môže sa však stať, že ani sóda bikarbóna vám s upchatým odtokom nepomôže. Bytom sa vám šíri nepríjemný zápach a vy neviete, čo máte s tým urobiť? Ako odtok uvoľniť a znovu sprístupniť odtekajúcej vode naozaj odtekať? Ďalším riešením je použitie chemikálnych prípravkov, ktoré bežne kúpite v hociktorej kamennej predajni s drogériou. Sú to väčšinou granule, ktorá nasypete do odtoku a zalejete vodou. Musíte počkať aspoň pol hodiny a znovu odtok prepláchnuť vodou. Potom zistíte, či vám voda začne znovu správne odtekať. Ak sa vám stane, že vám ani toto nepomôže, budete musieť vyhľadať odborníkov na čistenie odtokov. Takýmito odborníkmi a profesionálmi je krtkovacia firma, krtkovanie Malacky ab-krtkovanie.sk. Oni vedia presne, čo majú robiť, aby váš odtok znovu uvoľnili. Samozrejme si za túto službu budete musieť zaplatiť. Nič nie je zadarmo. Ani takéto služby firiem. Musia použiť rôzne tlakové prístroje, aby usadeniny naozaj odstránili. Nemajú to vždy jednoduché.

krtkovanie2

Aby ste takémuto stavu predchádzali, odporúčam vám rozhodne priebežné preplachovanie ako prevenciu proti upchatému potrubiu, či kanalizácie. Len tak sa vyhnete nečakaným výdavkom, ktoré sú s touto nepríjemnou záležitosťou spojené. Vyhnete sa tak aj ďalším problémom a nebudete musieť otravovať vašich susedov s nepríjemným šíriacim sa zápachom. Prajem veľa úspechu vo vyčistení vášho upchatého potrubia. Naozaj si s tým budete vedieť poradiť.

Back To Top