LED pásiky v rôznych farebných spektrách a dĺžkach

Nakúpte najlepšie LED pásiky v rôznych farebných spektrách a dĺžkach lacno a kvalitne

Ak si zo svojho bytu alebo domu chcete spraviť príjemný domov s veľkým D, nesmiete pri tom zabudnúť na LED pásiky, ktoré tomu dodajú presne tú správnu šťavu.

Ak sa aspoň trochu vyznáte do interiérovej módy, určite viete že dnes sa moderná domácnosť nedokáže zaobísť bez takzvaných LED strip, alebo teda po slovensky LED pásikov/ LED osvetlenia. Módnou ikonou sa stali už pred pár rokmi, no svojej pozície s držia pevne aj naďalej a v modernej domácnosti ich môžete nájsť všade, napríklad často osvetľujú kuchynskú linku, aby ste si lepšie videli na prácu alebo na spodný rám postele, aby ste si dokázali v izbe vytvoriť tú správnu atmosféru. Rovnako vám môže dekorovať aj vaše zrkadlo, aby ste dosiahli ten správny celebritný efekt, no rovnako vás osvetlenie dokáže potešiť aj keď si ho umiestnite na vašu televíznu obrazovku, skriňu/skrinku alebo poličku.

Samozrejme, toto nie sú jediné možnosti a vďaka flexibilite a variabilite sa dostanú naozaj všade, kde by ste si ich priali. Ako sa ovládajú? Väčšinou k LED pásikov dostanete aj ovládač, vďaka ktorej jednoducho a z pohodlia postele dokážete svetielka zasvecovať alebo zhasínať, alebo meniť farby podľa vašej chute a nálady. Farby sa taktiež delia na studené, neutrálne a teplé, a preto je to všetko len na vás.

farebne led

Sortiment na LED pásiky vás očarí okamžite, pretože tam nájdete naozaj každú dĺžku a farebné spektrum zatriedené do kategórií

  • LED pásiky 12V
  • LED pásiky 24V
  • LED pásiky Dual-White
  • LED pásiky RGB
  • sklenená zástena

Cena pásikov sa dosť líši od dĺžky no rovnako aj farebného spektra aké vedia LED strip pásiky vyčarovať. Jedná sa o veľmi prijateľnú cenu, ktorá je niekedy o dosť nižšia ako cena za obyčajné osvetlenie. Pohybuje sa vo výške od 9 do 30 a viac eur.

Back To Top