Sú pre ženy vzťahy zastarané?

Vieme v akej dobe žijeme a že sa toho veľa zmenilo. Medzi veci, ktoré sa zmenili patria určite aj vzťahy. Žijeme vo svete kde sú už vzťahy zastarané? Každý z nás je veľmi samostatný a len ťažko sa obetuje pre druhého človeka. Taktiež máme veľmi veľa možností prostredníctvom ktorých sa môžeme zoznámiť stále s novými ľuďmi. To všetko vplýva na to, že nedokážeme mať dlhodobé a trvácne vzťahy. Sme odkázaný na život osamote?

srdce

Pre mňa ako ženu je veľmi náročné nájsť si priateľa, ktorý by mi vyhovoval. Máme príliš veľké nároky a city idú úplne bokom. Chceme muža, ktorý je zabezpečený a vie sa o nás postarať. Sme veľmi samostatné a nenecháme si hovoriť do toho, čo máme a nemáme robiť. Vzťahy sa končia aj pri najmenších hádkach, pretože nie je nič ľahšie ako si nájsť niekoho iného. Kde to žijeme? Sme naozaj taký povrchný a zahľadený do seba?
Niekedy som veľmi náladová a sama ani len netuším, čo presne chcem. Celé mesiace o vás bojuje a snaží a keď na to príde jednoducho sa vzdá. Nie je taký ako ste si mysleli, že bude. Budujeme si svoju kariéru a vidina rodiny pre nás nie je veľmi lákavá. Staráme sa o svoj vzhľad a svoje telo a užívame si pocit byť dobíjané.

objetí

Veď predsa byť s niekým len tak bez záväzkov je omnoho ľahšie. Nič nás nezaväzuje a môžeme si robiť čo chceme. Nikto nežiarli a neobmedzuje nás, stretneme sa len vtedy keď máme čas. Uviazli sme v nejakom kolotoči kde už vzťahy nie sú potrebné? Prečo by sme mali mať vzťah ak máme všetko bez toho aby sme sa zaväzovali. Vidina rodiny nás ani trochu neláka. Sme ženy, ktoré dosahujú svoje sny a idú si za svojou kariérou. Nie sme stvorené na to byť niekoho majetkom.
Aj keď sa tomu bránime raz možno príde niekto pri kom sa budeme cítiť dobre a bude nám vyhovovať. Je teda otázkou, či sa partnerské vzťahy po čase budú eliminovať alebo nie.

Back To Top