Ženy dokážu byť veľmi rafinované hlavne vtedy, ak potrebujú zachrániť svoj vzťah

Po nejakom čase vo vzťahoch môže nastať situácia, že sa dostanete do bodu stagnácie milostného života, a ak to pretrváva dlho, tak je to začiatok konca v partnerstve. V prípade, že máte záujem o oživenie hlavne v sexe, prečítajte si ako a čím dostanete partnera na lopatky.Milostná sms.jpg

Týmito trikmi ho určite opäť rozpálite:

1. Náznaky nepomôžu, muži ich nechápu

Neverte tomu, že muži rozumejú ženským náznakom a dokážu čítať ich myšlienky. Štúdie dokázali, že mladí, starí, Nemci alebo Tahiťania, ani jeden z týchto mužov neznáša náznaky a inotaje ženy. Oveľa viac ocenia, ak im žena povie všetko na rovinu, a to sa týka aj sexuálnej oblasti. Chcem, aby si ma hladkal, toto sa mi nepáči alebo radšej mám dlhšiu predohru, tieto požiadavky nepochopia, ak ich budú iba naznačovať. Jasnú požiadavku treba aj zrozumiteľne pomenovať, aby to muž správne pochopil.

2. Priame a jasné pomenovanie požiadavky

Situácia pri milovaní sa razom zmení, keď partner urobí niečo, s čím nie ste stotožnená alebo zmení polohu, ktorá vám však nevyhovuje, a vy to necháte tak, neprotestujete, ale nepáči sa vám to. To nie je správna reakcia, pretože ak mu to nedáte jasne najavo, nemá ako zistiť, že sa vám to nepáči. Hovorte preto, čo chcete, aby robil, posmeľte ho a pochváľte, pre mužov je to povzbudzujúce a vy budete konečne spokojná.

3. Zaspomínajte si na prvé rande

Zabudli ste už, ako a kde ste ako mladí zaľúbenci randili? Skúste vrátiť tie časy späť a pozvite ho napríklad na rande na vaše obľúbené miesto alebo ho doma prekvapte sexi večerou. Záleží na tom, čo máte obaja radi a kde sa cítite v pohode. Debatu na tému, ktorá medzi vami tvorí bariéru, si pripravte vopred, aby vás partner pochopil a v pokojnej atmosfére si o tom pohovorte.Nežnosti na netradičnom mieste.jpg

4. Telefonát či sms so šteklivým obsahom

Dnes nie je problém s písaním zaľúbených listov, vlastne sms-iek. Taká pekne vzrušujúca správa alebo telefonát na tému večerného milovania, pri ktorej použijete horúce slová, dokážu vašu polovičku priviesť na podobnú nôtu. To však uvidíte až večer, keď budete prežívať spoločné intímne chvíle plné osvieženia a netušenej rozkoše.

Back To Top