Technológia na ruku

Či už pracujete v kancelárií alebo nie, s elektro zariadeniami ako notebook či smartfón prichádza do kontaktu každý jeden z nás. Okrem pracovných a študijných povinností využívame počítače na sledovanie filmov či seriálov, on-line nakupovanie či používanie sociálnych sietí. Kým pred pár rokmi sme na tieto aktivity používali výlučne počítače, dnes akoby sa s inteligentnými smartfónmi roztrhlo vrece. Na trhu sa predbiehajú najmä dve gigantické značky, ktoré svojimi produktmi uľahčujú každodenný život každého jedného z nás a to aj mimo domova.

hodinky

Apple Dobre známy Iphone netreba nikomu asi ani predstavovať. Ide o mobil so systémom IOS, ktorý sa pýši veľkou rýchlosťou procesoru a ľahkým ovládaním základného menu. Ľudia vlastniaci Iphone často zvažujú aj kúpu Apple Watch. Prevratná novinka vo svete hodiniek vám uľahčí každodenné aktivity. Hlavnou úlohou je spárovanie s mobilom a možnosť vykonávania všetkých aktivít aj pomocou hodiniek. Nielen, že vám rátajú kroky a spánok ako sme zvyknutí u športových náramkov. Pomocou Apple Watch voláte so známym počas šoférovania, môžete napísať SMS pomocou hlasu a dokonca nimi aj urobíte fotografiu. Nemusíte tak používať už žiadne zariadenie. Stačí vám len nosiť na ruke vaše hodinky.

inteligentní hodinky

Samsung Značka Samsung je preferovaná tými, ktorí obľubujú klasický systém Android. Najnovší Samsung S10 je špičkovým vyhotovením modernej technológie. S množstvom aplikácií na stiahnutie máte v ruke zmenšený notebook. Čo sa týka spárovania, kúpiť môžete akýkoľvek typ Smart hodiniek. Na trhu sú okrem značky Samsung aj obľúbené Garmin či množstvo iných značiek od popredných mobilných výrobcov. Na ženskú časť populácie nezabudli ani takí výrobcovia hodín akými sú Michael Kors či Fossil a vy tak môžete používať aj elegantné prevedenie. Okrem telefonovania či písania správ vám poslúžia aj pri používaní navigácie či predpovedi počasia.

Back To Top