Zetor 25 cup 2019

Táto súťaž traktorov sa zrodila pred piatimi rokmi v hlave jedného perfektného starostu, ktorý kandidoval a zvíťazil oproti dlho ročnej starostke obce Malá Lehota.

traktor.jpg

O čom je táto súťaž?

Na súťaž sa tento rok prihlásilo dokonca až 34 traktorov a to niektoré boli prihlásené, ale nenastúpili pre rôzne neočakávané technické problémy. Je to zatiaľ najväčší počet traktorov, ktoré súťažili v tejto populárnej súťaži. V prvom ročníku bolo tuším len nejakých 15 traktorov. Postupne sa popularita tejto súťaže zvyšovala, až prerástla do dnešných rozmerov. Nikto nepredpokladal, že táto akcia bude taká úspešná. Prichádzajú na ňu tisícky návštevníkov a každý rok sa tento počet zvyšuje.
Piaty ročník bol trochu upršaný, pretože túto obec trochu potrápili prehánky. Prvá prehánka sa spustila okolo tretej, kedy dosť veľa ľudí poodchádzalo. Táto prehánka trvala nejakú hodinku a potom sa ďalšia spustila chvalabohu až o nejakej šiestej. Vtedy už bola, ale súťaž ukončená aj vyhodnotená, tak sa mohla. Na javisku ešte spievala nejaká kapela. Stánky s lavičkami boli plné ľuďmi, ktoré sa ešte celkom dobre zabávali.
Táto akcia má v tejto obci už svoju každoročnú tradíciu a tento rok na nej vystúpila aj jedna známa slovenská speváčka Kristína. Nebolo však dobré, že sme nevedeli presný čas o koľkej vystúpi a o to väčším prekvapením bolo, že vystúpila už o dvanástej na obed. Túto informáciu, že vystúpi na obed sme sa dozvedeli od starostu Malej Lehoty až deň pred tým.

miniatura.jpg

Čo by sme o nej ešte povedali?

Jednoznačne sa však oplatilo navštíviť túto jedinečnú akciu, pretože nálada bola vynikajúca, všetci podporovali a fandili. Starostovi by som však odporučila do budúcnosti zaradiť aj nejakú diskotéku večer, aby sa ľudia zabávali až do rána. Samozrejme, veď aj tržby by im narástli. Bol by to jednoznačne dobrý nápad, aby sa ešte táto zábava pretrvávala až do rána, pretože teraz sa zábava skončí už o nejakej siedmej – ôsmej. Bola by to potom naozaj nezabudnuteľná akcia, na ktorú naozaj len tak ľahko nezabudnete.

Back To Top