Nezabúdajte na kvalitné psie konzervy

Takmer všetci majitelia psov považujú svojho štvornohého miláčika za člena rodiny, ktorému doprajú niekedy viac ako samým sebe. No pri výbere vhodnej stravy robia viacerí majitelia psov množstvo chýb, takže strava pre ich psov je nevyvážená a neobsahuje všetky potrebné nutričné látky, ktoré by mala obsahovať. Ešte aj dnes sa nájdu aj takí majitelia psov, ktorí kŕmia svojich psov výlučne zvyškami jedla zo stola, čo nie je práve najvhodnejšia strava.

Strava pre psov musí obsahovať všetky potrebné výživné látky, ktorých zloženie je odlišné ako u človeka. Preto je najvhodnejším riešením pravidelný nákup stravy pre psov, ktorú môžu tvoriť suché granule alebo mokrá strava v konzervách. Najpohodlnejšie pre väčšinu majiteľov je naučiť psa na suché granule, s ktorými sú pri kŕmení najmenšie starosti. No ak ste už niekedy vyskúšali dať psovi aj psie mäso z konzervy, tak spokojný a vďačný pohľad domáceho miláčika určite stoja zato.

psi maso

Takže aj pri kŕmení suchou potravou by ste mali dopriať svojmu miláčikovi aj psie konzervy, ktoré môžu vhodne dopĺňať suché granule. Navyše psia strava v konzerve fantasticky vonia, takže pes je už pri otváraní takej konzervy celý bez seba. Takými najvhodnejšími vyváženými konzervami pre psov sú konzervy so 100% mäsa Happy Dog, v ktorých ponuke nájdete aj špeciálne konzervy s klokaním či pštrosím mäsom a poctivé konzervy Bohemia s vysokým obsahom mäsa od českého výrobcu Bohemia Pet Food, ktoré si vďaka ich vysokej kvalite v poslednej dobe získavajú stále viac priaznivcov. Ide o veľmi kvalitné psie konzervy, ktoré na rozdiel od konkurencie obsahujú skutočné hodnotné kúsky mäsa a množstvo iných dôležitých nutričných látok. Pri kúpe konzerv týchto značiek máte istotu, že vášmu psovi dávate skutočné nefalšované mäso alebo rôzne kvalitné zeleninové prísady. Potrebné informácie sa nachádzajú vždy na etikete týchto konzerv, no len málokomu sa chce tieto údaje aj preštudovať. Kvalitná konzerva od poctivých výrobcov obsahuje vždy na etikete v zložení na prvom mieste položku mäso, ktoré je presne definované ako svalovina, orez či vnútornosti a samozrejme, že obsahuje aj vysoké percento týchto na nutrienty bohatých častí. Tie najkvalitnejšie psie konzervy majú obsah mäsa od 70 percent vyššie.

psi zradlo

Výrobcov mokrého krmiva pre psov v konzervách je dnes na trhu viac než dosť, takže je potrebné si dávať pozor na správny výber kvalitných konzerv pre vášho psieho miláčika. Ak ešte nemáte vybranú svoju preferovanú značku, mali by ste určite vyskúšať kompletné mokré krmivo pre psy značky Isegrim, kde máte na výber konzervy s kombináciami rôznych druhov mäsa (jeleň, sob, pstruh…) a rôznych lesných plodov a byliniek. Takto sa tento prémiový výrobca psích krmív snaží napodobniť prirodzenú stravu vlkov v prírode, nakoľko v každom psovi je aj kúsok z jeho predkov.

Výhodný je dnes nákup psích konzerv na internete, kde na jednom mieste máte k dispozícii širokú ponuku konzerv pre psov od rôznych výrobcov a za veľmi výhodných cenových podmienok. Tieto konzervy totiž nakupujete pravidelne a aj vo väčších množstvách, takže nízke ceny za kvalitné produkty privíta každý majiteľ psa. Jedným z takýchto internetových obchodov s krmivami pre zvieratá, a teda aj konzerv pre psov za výhodné ceny, je aj www.gazoo.sk , ktorý ponúka širokú škálu výrobkov nielen pre psov ale aj pre ostatné domáce zvieratá. Takže z pohodlia vášho domova môžete nakupovať prémiové značky krmiva pre zvieratá na jednom mieste, kde určite nájdete iba to najkvalitnejšie, čo dnes na trhu existuje.

Back To Top