Meniče napätia pre Vaše potreby

Ponúkame Vám široký výber rôznych meničov napätia. Menič napätia je vo svojej podstate takzvaný,, striedač,, ktorý z jednosmerného napätia dokáže premeniť striedavé napätie z 12V na 230V, až 3000W. Takéto meniče napätia prevažne dokážu meniť napätie zo striedavého 230V na jednosmerné napätie 12V poprípade 24V. Je možno ich využiť pri potrebe nabíjania alebo celkového pripojenia k elektrickému prúdu rôznych elektrických zariadení.

rôzna elektronika

Neustálym pokrokom v dnešnej dobe pribúdajú na trh vždy nové rôzne spotrebiče a rôzne elektronické zariadenia, ktoré je potrebné k tomuto elektrickému napätiu pripojiť kvôli ich prevádzke, poprípade dobíjať batérie týchto elektronických zariadení. Práve ak ste na dovolenke, chate alebo v inej oblasti, kde nie je pokrytie bežnou elektrickou prípojkou, vysoko oceníte možnosť využitia napätia pomocou meniča napätia 12V na 230V 3000W. Tento menič, ktorý Vám ponúkame navyše vybavený USB výstupom pre nabíjanie zariadení, napríklad mobilný telefón, MP3 prehrávač a iných. Taktiež ak napríklad často cestujete a ste často na cestách, či už výletných alebo tých pracovných a potrebujete využívať notebook napájaný pomocou adaptéra na 230V v automobile, kde palubné napätie je len 12V pomocou tohto meniča napätia si toto elektronické zariadenie ľahko a hravo napojíte na potrebnú výšku elektrického napätia.

elektrická rozvodňa

Meniče napätia sú vysoko hodnotenou pomôckou so všestranným využitím takmer kdekoľvek. Použiť ho môžete nie len v už spomínaných osobných automobiloch, ale aj na člnoch, lodiach, u solárnych zariadeniach, chatách, v záhradách, kempingoch a na mnohých ďalších miestach, kde Vaše elektronické zariadenia nebudú bez správnej výšky elektrického napätia fungovať. Neváhajte nás kontaktovať, veľmi radi Vám poradíme s výberom správneho typu meniča elektrického napätia.

Back To Top