Populárne automobily KIA na Slovensku

Prejavujete záujem o atraktívne, ale tiež výkonné, spoľahlivé a ľuďmi overené vozidlá na dnešnom trhu? V takom prípade sa určite radíte k znalcom automobilov značky KIA, ktoré majú veľkú popularitu práve u slovenských vodičov. A to aj preto, že sa tieto automobily vyrábajú na Slovensku, hoci takisto sa tu aj predávajú a poskytuje sa k nim funkčný servis https://autobecchi.sk.

kia ceed

Ak by sme mali poukázať na konkrétnu sériu tohto výrobcu, ktorá je vlastne zodpovedná za silu tohto brandu a jeho skvelú reputáciu, mali by sme poukázať hlavne na obľúbené modely z rady kia ceed. Okrem atraktívnych parametrov a samozrejme dizajnu týchto modelov je to spôsobené aj tým, že ide vlastne o prvú sériu tohto výrobcu, ktorá bola navrhnutá a vyrobená pre európsky trh, kde následne zožala (ako vieme) famózny úspech. Práve od tohto momentu si pôvodom kórejská firma KIA vybudovala v Európe reputáciu výrobcu na pohľad atraktívnych, ale tiež kvalitných a výkonných áut. Nehovoriac o tom, že prvým plug-in hybridným autom na európskom trhu bola Kia Xceed.

Môžeme sa bližšie pozrieť na dizajn modelu Ceed, ktorý je jedným z kľúčových dôvodov jeho popularity.

Špecifické na dizajne tohto auta sú jeho dynamické línie, ktoré mu dodávajú vlastnosti (ale aj výzor) športových vozidiel. Tento vizuálny, ale aj citeľný efekt ešte viac umocňuje dvojitá predná mriežka.

kia ceesphev

A pozadu tieto vozidlá nezaostávajú ani s moderným osvetlením technológie LED.

  • Vo vnútri vás čaká pohodlné posedenie vďaka koženým doplnkom.

Pokiaľ máte v láske spomenutú sériu, tak pravdepodobne vás zaujme aj novší, aerodynamický a ešte viac dynamicky vytvarovaný model kia Proceed, kedy v tomto prípade ide jasne o viditeľne športové kombi. Karoséria je pritom mohutná a interiér auta je oceniteľne priestranný, ako z hľadiska predného, tak aj zadného priestoru. Karoséria „Shooting brake“ so sebou prináša nielen estetické, ale aj funkčné vlastnosti. Ani v tomto prípade samozrejme nechýba moderné led osvetlenie vo forme svetlometov a denných svetiel.

  • Čo sa týka vnútornej výbavy, nájdete tam veľmi pohodlné sedadlá, za ich komfort môže kombinácia kože so semišom.

Back To Top