Ako môže vyzerať bývanie v mobilnom dome?

I keď je bývanie v mobilných domoch moderné a zaužívané skôr viacej na západnom kontinente, napríklad v USA, dostalo sa už aj k nám a vzrastá na obľube. Je totiž o dosť lacnejšou alternatívou bývania v prírode, miesto rodinného domu. Čo k tomu vlastne všetko treba? V prvom rade potrebujete mať vlastný pozemok, kam si svoj mobilný dom umiestnite. V mnohých prípadoch nebudete potrebovať ani stavebné povolenie, keďže o stavbu v podstate nejde, údajne záleží na konkrétnej lokalite a tak to si veľmi ľahko zistíte. Ďalej mobilné domy Euro-mobilnedomy môžete využiť rôzne.

drevený domček

Buď ako chatu, záhradný domček, no dajú sa prispôsobiť aj na celoročné bývanie. Jednoducho ich zateplíte, zvolíte si model s patričnými prvkami a oknami, aby vyhovoval aj na zimu, dorobí sa kúrenie, prípadne strecha a môžete bývať vo svojom! Mobilné domy nemajú kolesá, nedajú sa prevážať samostatne, väčšinou, ale dajú sa naložiť na vlečku kamióna a dopraviť na dané miesto, kam treba. Pripojíte elektrinu, vodu a vyriešia sa aj ostatné siete, ku ktorým by ste mali mať na svojom pozemku prístup, ak ich chcete mať. Realizácií podobného bývania alebo chatárčenia už sa robilo mnoho a môžete si ich popozerať na webovej stránke Euro-mobilnedomy.sk.

dom bývanie

Iste tu nájdete mnoho zaujímavých a inšpiratívnych prevedení aj na celoročné bývanie. Domy majú zväčša šírku len 3 -4 m, avšak zmestí sa tam všetko, čo treba – obývacia miestnosť, kuchynský kút a spálne. Rovnako tu, samozrejme, máte aj kúpeľňové miesto, zväčša sprchový kút, umývadlo a wc. Veľkou výhodou je naozaj dostupná cena mobilných domov a prípadne aj možnosť kúpy už používaných mobilných domov. Pozrite si teda ponuku a iste vás inšpiruje, ako jednoducho sa dá bývať podobne ako v rodinnom dome, a to veľmi komfortne a útulne! Stačí si objednať ten správny mobilný dom a nechať priviesť až k vám na pozemok a inštalovať ho.

Back To Top