Šetrila matka príroda na vašich vlasoch? Vyriešte to sama

Premýšľali ste nad tým, že si necháte predĺžiť svoje vlasy? Ešte zopár rokov dozadu išlo o cenovo a časovo náročný proces. Dnes je to však inak. Vďaka Clip in vlasov zvládnete predĺženie za niekoľko minút i sama doma pred vašim zrkadlom.

Žena uprostred zelene s dlhými blond vlasmi

Čo je to Clip in


Predĺženie vlasov pomocou technológie Clip in je nesmierne jednoduchá. Potom ako si zakúpite jednotlivé príčesky, si ich na svoje vlasy pripevníte pomocou sponky na ich konci. Ide o veľmi šetrný spôsob predĺženia, pretože vaše vlasy nie sú žiadnym spôsobom poškodené, ako to býva pri kovových klipoch, ktoré sa v podstate na vlasy privaria pomocou vysokej teploty.

Podľa čoho vyberať príčesky


Pred tým, ako si príčesky zakúpite, by ste si mali ich výber dobre premyslieť. V prvom rade je rozhodujúca samozrejme farba a aj správny odtieň. Tieto „ nie vaše vlasy“, by mali čo najviac korešpondovať s vašou vlastnou farbou. Druhým dôležitým faktorom je aj gramáž príčeskov. Tu platí jedno pravidlo, a to že čím vyššia gramáž, tým hustejšie príčesky. Ak máte príliš riedke vlasy, siahnite radšej po menšom počte pásov, ktoré budú ale hustejšie.
V neposlednom rade si vyberajte aj podľa dĺžky. Keďže sa nejedná o najlacnejšiu záležitosť, bola by veľká škoda príčesky strihať. Široký výber farieb, dĺžok a gramáží nájdete napríklad v predajni OxY Extensions. Navyše, ak sa nebudete vedieť rozhodnúť, ktorý príčesok bude sedieť práve vám, môžete využiť službu doladenia vlasov. Presný postup nájdete priamo na webových stránkach.

prodloužení vlasů

Ako príčesky pripevniť


Pripevnenie príčeskov Clip in je nesmierne jednoduché. Nadvihnete jeden prameňov svojich vlasov a čo najbližšie ku korienkom pripevníte pomocou sponky príčesok. Dávajte pozor na to, aby boli sponky dostatočne zakryté vašimi vlastnými vlasmi. Taktiež sa vyhnite tomu, aby ste aplikovali viacero kúskov prameňov v príliš tesnej blízkosti, pretože výsledný efekt, by mohol pôsobiť obzvlášť neprirodzene.

Back To Top