Reflektory s LED technológiou sú na trhu žiadané

Interiéry alebo exteriéry je potrebné osvetľovať rovnako, hlavne v zimnom období je dôležité, aby boli dostatočne osvetlené miesta, kde sa pohybujú ľudia, pretože v tmavých priestoroch hrozí riziko úrazu či nešťastia. LED reflektory dnes využívame na osvetlenie prevažne exteriéru, tak ako to bolo aj v minulosti.

led-lamp-incandescent-bulb_168730-1001

Dekoratívna stránka LED osvetľovacích telies je dôležitá, ale takisto sa dôraz kladie na ich výkon. Ideálnym riešením sú LED reflektory, ktoré nahradili svojich predchodcov-halogénové reflektory, ale majú oproti nim niekoľko výhod. Hlavnou prednosťou LED reflektorov je vysoká úspora elektrickej energie, no výkon zostáva zachovaný, potom je to dlhá životnosť, dizajnovo zaujímavé prepracovanie a variabilita pri ich umiestňovaní.

Na trhu existujú firmy, ktoré predávajú LED svietidlá, medzi nimi je aj LEDprodukt s.r.o., ktorá má už svojich stálych zákazníkov. Ponúka LED reflektory s nainštalovanými čipmi MCOB typu GENESIS a krytmi IP65, ktoré umožňujú ich umiestnenie aj do vonkajšieho prostredia. Dizajnéri pre tieto svietidlá navrhli

slim konštrukciu, ktorá je na pohľad elegantnejšia, ale čo je dôležitejšie, led reflektory je možné osadiť ich aj do menej dostupných kútov a miest. Vďaka tomu dokážu osvetliť aj najtmavšie časti priestoru. Na trhu sú reflektory s viacerými výkonmi, aby boli uspokojené požiadavky všetkých zákazníkov.

LED reflektory sa osvedčili pri osvetľovaní obchodov, dvorov, parkovísk, garáží, športovísk alebo billboardov či záhrad a podobne. Umiestniť sa dajú do sadrokartónových podhľadov a stien, ale je prípustné nechať ich len voľne položené na mieste, kde práve potrebujete, a to je vlastnosť, ktorú využijete pri práci v ateliéri alebo v dielni. Nazývajú sa prenosné reflektory.

LED-RGB-ovládač-24-funkcií-IR-prijímač-1

Spomínaná spoločnosť je priamym dovozcom týchto svietidiel, a preto má záujem na tom, aby boli kvalitné, mali najlepšie vlastnosti a ich prevedenie zodpovedalo požiadavkám modernej doby, teda úsporu energie, bezproblémovú dlhodobú prevádzku a v neposlednom rade boli aj dizajnovo vypracované na úrovni moderného štýlu.

Reflektory sú k dispozícii v hliníkovom ráme čiernej a bielej farby a sklo je tvrdené, farba svetla je v studenom, teplom a neutrálnom bielom odtieni a ich životnosť je zhruba 15 000 hodín. Ide o veľmi praktický osvetľovací zdroj, ktorý využije každá domácnosť.

Back To Top