Predchádzanie ochoreniam panvového dna

Senzuálna masáž je typ erotickej masáže, ktorý sa vyznačuje podmanivým charakterom a vzrušujúcim priebehom, na ktorý sa len tak ľahko nezabúda. Senzuálne masáže sú masáže so zameraním na stimuláciu panvového dna a blízkeho okolia. Tantrická masérka v takomto type masážneho programu venuje pozornosť predovšetkým stimulácii a prekrveniu práve intímnym partiám, v ktorých sa nachádzajú dôležité zóny, na ktoré sa pri bežných masážach ohľad neberie. Senzuálne masáže patria pod tantrické masáže, ktoré sú v súčasnej dobe známe po celom svete a ktoré si ľudia nevedia vynachváliť.

masáž

Pôvodom sú zo starovekej Indie, kde vzniklo náboženstvo, filozofia, učenie, umenie a druh meditácie, z ktorého tieto masáže vychádzajú. Tento typ masáží je kľúčovým pre tých, ktorí chcú vyskúšať niečo nové, okoreniť svoj sexuálny život, začať veriť samému sebe a milovať svoje telo také, aké je, so všetkými jeho chybami a nedostatkami, ktoré okolie s najväčšou pravdepodobnosťou ani nevníma. Senzuálne masáže viac navštevujú muži, ktorým pravidelné stimulácie tak intenzívneho rázu prinášajú množstvo zdravotných benefitov, plusov a výhod, o ktorých veľa ľudí ani len netuší.

žena

Vdaka týmto masážam dokážete lepšie pochopiť svoje telo, jeho potrebám a požiadavkam, ktoré si kladie. Senzuálne masáže vám poskytnú dlho očakávanú rozkoš a uvoľnenie, ktoré so sebou prináša zdravotný benefit, napríklad v podobe znižovania rizika nepríjemných ochorení v rámci panvového dna, ktoré poskytujú predovšetkým mužov. V prípadom že muž takýmto ochorením už trpí, je niekoľkými lekárskymi výskumami jednoznačne preukázané, že pravidelné stimulácie intímnych zón pomáhajú zmierňovať priebeh. To však platí len v prípade, že sa dotyčný muž pravidelne zúčastňuje tantrických masáží v tantrických masážnych salónoch. V opačnom prípade tento účinok nie je stály.

Back To Top