Potešte samú seba

Každá žena sa občas potrebuje potešiť. Potešiť samú seba je však občas oveľa ťažšie, ako potešiť niekoho iného. Predsa len, väčšinou vždy veľmi dobre vieme, čo by si ten druhý zaslúžil. Ale keď si chceme kúpiť niečo pre seba, skôr nás prepadnú výčitky. Nejde o to, že máme pocit, že by sme si to nezaslúžili, ale hlavne preto, že na seba nechceme míňať peniaze. Veľmi často sa nám stáva, že radšej minieme peniaze na niekoho iného ako na seba. Možno je práve toto oveľa lepšie, ako keby sme míňali iba na seba a v tom máme pravdu. Bola som niekedy presne taká istá. Bolo mi ľúto minúť na seba čo i len jedno euro.

sada na umělé nehty

Raz som sa však rozhodla, že si už musím niečo kúpiť. Pochopila som, že ak si neurobím radosť sama, asi ťažko mi ju urobí niekto iný. Veď ale o tom to je. Musíme si predsa vedieť urobiť radosť aj sami. Preto som si povedala, že musím nájsť niečo, čo mi urobí neskutočnú radosť a kúpim si to. No nemala som ani poňatia, aké je ťažké vybrať si darček sama pre seba. Musela som ísť po tom, čo som vždycky chcela, ale nikdy som si to nechcela kúpiť a nikdy som to ani nevyslovila nahlas.

nehtová sada

Pre ženu je dôležitá hlavne jej krása a ja som nebola výnimkou. A práve preto som si povedala, že sa musím ešte vylepšiť. Rozhodla som sa, že najlepší darček pre mňa samotnú bude sada na gelové nechty. Možno by to niekomu prišlo ako totálna hlúposť, ja som však z toho bola nadšená. Vedela som, že budem milovať každý jeden večer, kedy si k tomu sadnem a začnem si robiť manikúru. Bude to pre mňa totálny oddych a relax. A či tomu veríte, alebo nie, skutočne sa pre mňa robenie si manikúry stalo akýmsi symbolom relaxu a oddychu. Bolo to pre mňa presne to isté, čo je pre niektorých ľudí čítanie kníh.

Je fajn, keď si nájdete nejakú záľubu, ktorá pre vás bude totálnym relaxom. Bol to darček pre mňa odo mňa, ktorý naozaj využívam.

Back To Top