Papierová lepiaca páska

Zaujímate sa o planétu, prírodu, recyklovateľné zdroje alebo vlastníte nejaký obchod a balíte objednávky pomocou plastových lepiacich pások, ale chceli by ste prejsť na ekologickejšiu verziu? Mali by ste svoju pozornosť upriamiť na papierové lepiace pásky https://www.2packsk.sk/clanky/papirova-lepici-paska, ktoré nie sú až tak škodlivé voči životnému prostrediu a dajú sa po použití recyklovať.

Papierové pásky

Papierové pásky sa v posledných rokoch stali veľmi populárne, najznámejšie sú hlavne „washi“ pásky, ktoré sa vyznačujú miliónmi farebných možností, vzorov, nápisov a motívov od vianočných, cez zvieratká až po kvety a iné. Takéto pásky slúžia najmä ako dekorácia, či ako ozdobný prvok pri balení objednávok a darčekov. Pestrofarebné papierové pásky dokážu oživiť každú krabicu, či zásielku a to, že sa dajú s kartónovým alebo papierovým obalom recyklovať je bonusom navyše. Keď by ste chceli recyklovať kartón a bežnú plastovú pásku, museli by ste ju oddeliť od papierovej, prípadne kartónovej krabice, čo môže byť niekedy veľmi komplikované.

\'"Washi"

Podniky a obchody si často dávajú na pásky natlačiť rôzne veci ako napríklad, svoje logá, motto, slogan, názov podniku a značky alebo slovné spojenia ako „Ďakujeme za nákup, Šťastné a Veselé Vianoce“ a iné informácie. Pekne zabalená objednávka s takým detailom ako je vizuálne príťažlivá lepiaca páska, dokáže človeka potešiť a vzbudiť v ňom dojem, že ste si pri balení dali na svojej práci záležať a zaujímate sa o spokojnosť svojich zákazníkov.

Aj napriek tomu, že nevlastníte žiadny podnik, ale trápi vás problematika ochrany životného prostredia, môžete papierové pásky použiť, napríklad pri balení darčekov k narodeninám, sviatkom alebo na Vianoce. A keď chcete, aby váš dar bol zabalený úplne ekologicky a šetrne k prírode, namiesto baliaceho papiera môžete použiť napríklad staré noviny, ktoré dodajú zabalenému darčeku štýlový a jedinečný efekt.

Back To Top