Ochrana proti vráskam s exkluzívnymi krémami

Mať zdravú a krásnu pleť, ideálne bez vrások, je snom každej ženy (alebo aj muža). Fyziologicky starnutiu nezabránime, pretože s vekom sa štruktúra našej kože mení a tým pádom sa mení aj jej vzhľad. Okrem správnej výživy, dostatočného príjmu vitamínov, je vhodné aby sme sa takisto aj vyhýbali istým zložkám v našom jedálničku alebo v našej celkovej životospráve. Alkohol, nadbytok cukru či tučných jedál, fajčenie, to všetko nemá dobrý efekt na naše zdravie všeobecne, no a na vzhľad našej pleti už vôbec nie. Ak sme pravidelnými konzumentmi takýchto produktov, odzrkadlí sa to aj na našom stave. Pleť môže starnúť rýchlejším tempom a tvorba vrások bude intenzívnejšia.

žiadne veľké vrásky

Dobrá strava však nestačí. O pleť sa musíme starať aj zvonku, nielen zvnútra. Prospievajú jej tak aj vitamíny a iné prospešné látky, hlavne hydratácia. Preto je vhodné vybrať si najlepší krém proti vráskam, ktorý je kvalitný a obsahuje čo najvyššiu mieru látok, ktoré budú mať ten správny efekt – minimalizovať nedokonalosti. Značka Shemen Amour Dead Sea ponúka viaceré druhy krémov. Ako napovedá jej názov, formula (teda zloženie) produktov je obohatená o výťažky, konkrétne minerály z Mŕtveho mora. Značka je certifikovaná samotným Izraelským ministerstvom zdravotníctva. Ďalšími zložkami sú napríklad oleje (konopný, jojobový, harmančekový, avokádový, kokosový, ružový, sezamový, rakytníkový, olivový), Q10, Vitamíny E, C, B5, blahodárny kolagén, výťažok z aloe vera. Niektoré krémy proti vráskam z tejto rady exkluzívne obsahujú zlatý prášok.

len jemné vrásky

Medzi celkové efekty, ktoré vám produkty ponúknu je liftingový efekt, ochranu a obnova buniek, intenzívna výživa, hydratácia pleti, bojuje proti voľným radikálom. Samozrejmosťou je aj ochrana pred popraskaním pokožky, napríklad počas chladnejšieho obdobia. Krémy výborne pôsobia aj proti pigmentovým škvrnám. Ak ste ešte nepočuli pojem voľné radikály, sú to vysoko reaktívne molekuly kyslíka, ktoré spôsobujú poškodenie bunkových membrán, proteínov a DNA. Starostlivosť o vašu pleť sa vždy oplatí. Dajte šancu novým produktom.

Back To Top