3 tipy pre krajšie ja

Na čo pri kráse nikdy nezabúdať? Krása je veľmi premenlivá záležitosť. Čo sa považuje za krásne dnes, zajtra už môže byť nevhodné alebo jednoducho neatraktívne. Ale nezamieňame si potom krásu s módou? Alebo s niečím, čo je jednoducho pre nás atraktívne? Ťažko povedať. Všetko, čo povedať môžeme je, že ak ste so sebou nespokojný či nespokojná, môžete s tým niečo urobiť hneď teraz. Hneď teraz. Nie zajtra ani napozajtra a ani nikdy inokedy. Práve teraz, pretože teraz je ten správny čas.

dívka
 
Nemusíte chodiť každý mesiac ku kozmetičke, aby ste vyzerali naozaj dokonale a perfektne. Nemusíte dokonca ani podstupovať rôzne procedúry, ktoré sa často s týmto zamieňajú. Úplne stačí, keď budete dodržiavať niekoľko pravidiel, ktoré vám pomôžu k tomu, aby ste boli krajšia. Chcete vedieť, čo to konkrétne je?
 
1. Pite veľa tekutín
Tekutiny sú základom toho, aby váš organizmus fungoval ako hodinky. Hneď ráno, keď vstanete, vypite aspoň jeden pohár vody. Takto sa váš organizmus neskutočne našťartuje a budete vidieť, že to s vami bude robiť divy. Upozorňujeme však, že hovoríme o čistej vode. Žiadne skladké nápoje a alkohol Hydratácia pomocou čistej vody urobí aj s vašou pleťou hotové zázraky.
 
2. Hýbte sa
Nemusíte chodiť do posilňovne ale faktom je, že pohyb je skutočne veľmi dôležitý. Ak nemáte čas a ani peniaze na to, aby ste chodili niekam cvičiť, skúste to urobiť inak. Napríklad miesto toho, aby ste šli do práce na aute či hromadnou dopravou, skúste ísť pešo. Vstaňte skôr a naštartujte svoje telo rýchlou chôdzou. Ďalej skúste využiť počasie. Ak je vonku pekne, choďte sa niekam prejsť. Ak je zima, skúste ísť niekam na lyže.

modelka
 
3. Doprajte si zdravú stravu
Toto nie je len o tom, aby ste boli zdravá. A ani o tom, aby ste schudli. No je dokázané, že práve ovocie a hlavne zelenina majú pozitívny vplyv na vašu pokožku. A nie je to presne to, čo vlastne chcete? Mať krásnu pokožku?

Back To Top