Tričko: Najobľúbenejšia súčasť pánskeho odevu

Ak by sme sa mali zamerať na hádam najobľúbenejší prvok oblečenia u mužov, potom je to zrejme tričko. Do popredia spomeňme jeho praktickosť ako aj fakt, že pri správnom nosení dokáže byť skutočne štýlovým odevom. Jednoduchým, ale efektívnym.

Vešiaky s oblečením

Preto je takisto známe, že ich v našom šatníku máme nachystaných hneď niekoľko. Pri správnej kombinácii a forme nosenia dokáže imidžovo pôsobiť aj obyčajné jednofarebné tričko, avšak tričká s potlačou sú v niektorých prípadoch z hľadiska štýlu akousi stávkou na atraktívnejší a osobitejší dizajn. Potlač ako faktor sám o sebe ale nie je jediný, čo sa podpisuje pod ten správny imidž. Rozhodne sa oplatí vsadiť napr. aj na strih tričiek, materiál a v prípade najmä tých bez potlače aj na správnu farbu a jej zladenie s overalom.

Muž čiernej pleti v bielom tričku

Ako vám sedí?

Rovnako niekto z nás preferuje voľnejší strih, respektíve možno o číslo väčšie tričko, čo pôsobí pohodlnejšie. Všeobecný názor je ale taký, že atraktívnejšie pôsobí vtedy, ak je priliehavé. Malo by sa prispôsobovať konkrétnemu typu postavy. Strih by mal sedieť v oblasti ramien a dôležitá je aj dĺžka trička, ktorá by mala byť spravidla po opasok. Teda istá rezerva, aby sa dalo zasunúť do nohavíc, ale nie veľká.

Na akú vsadiť farbu?

Biela je klasika a svedčí v podstate každému, nehľadiac ani na farbu pleti. Je v nej určitá elegancia a malo by ísť o základnú výbavu mužského šatníka. Modrou nič nepokazíte, je ideálna na nosenie počas dňa a hodí sa najmä v kombinácii s džínsami. Čierna sa dá zasa zladiť s viacerými farbami a v tomto smere je univerzálna.

Muž posilňuje, modré tričko s potlačou

Potlač?

Prečo nie. Ide o pestrejší dizajn a zároveň príležitosť niečo svojim tričkom vyjadriť. Či už humor, určitý postreh, záľuby alebo dokonca názory na niektoré veci. Táto forma je navyše v súčasnosti stále populárna a dá sa ňou dosiahnuť nielen štýlovejší, ale takisto originálnejší imidž.

Back To Top