Nechce vás pomasírovať? Nevadí!

Muž. O všetko sa stará. Nosí domov peniaze, poláska vás a musí znášať nálady svojej ženy. Veľa toho nenahovorí a to znamená, že ani veľa nešomre. Ale, keď pekne poprosí svoju polovičku o jemnú, krátku masáž, ktorá by uľavila jeho stuhnutým svalom, tak sa mu nedočká peknej odpovede. Vraj aj žena by ju potrebovala a nemá jej ju kto dať. Bude si teda klásť podmienky, že vám spraví masáž len v prípade, že jej ju oplatíte a podobne. Takto nechať so sebou okolkovať nie je ten štýl, ktorý ste si predstavovali, že budete musieť zažívať so svojou polovičkou. Veď bola taká láskavá a milá na začiatku, keď vás lapala do svojich sietí. A dnes? Ani len tú masáž vám nechce nezištne spraviť.

model-3899953_1920

Takže, nechce vás pomasírovať?

Nevadí, zabezpečte si to inde, keď sa vašej ctenej polovičke neráči zdvihnúť rúčku a trochu vám pomiagať vaše stuhnuté svaly. Erotické a tantra masáže Šurany vás neodmietnu. Iná žena si to ešte aj užije, ak vás bude môcť poriadne namasírovať a jednoznačne nebudete musieť počúvať žiadne sťažnosti, šomranie alebo vymýšľačky okolo toho, aby vás pomasírovala. Bude to pre ňu dokonca pocta masírovať takého chlapa ako ste vy. Keď sa vyzlečiete, tak bude ďakovať, že ste ju navštívili a, že to bola práve ona, ktorej ste zverili do starostlivosti svoje telo, ktoré už veľmi potrebovala masáž a vaša polovička to vôbec nevidela.

body-scape-5475221_1920

A čo vaša polovička? Ani si nevšimla, že ste chceli masáž a potom ste ju už nevyžadovali? Je to možné, keď je človek sebec, tak ho nezmení snáď žiadna životná okolnosť, ktorá by stála za zmienku. Tak si doprajte takúto masáž aj nabudúce, bez zbytočného šomrania okolo toho a budete spokojný vy a aj vaša žena, keď vám nedá na výber. Nemáte inú možnosť ako túto. Siahnuť po tejto alternatíve, hoci samy by ste za to neboli, ale ona vás tam dohnala svojimi rečami, skutkami a vlastne žiadnymi činmi.

Back To Top