Nájdite si čas na jedno orosené

Viete aké je to najväčšie klamstvo? No predsa „ideme na jedno“. Reč je o pive samozrejme. No napriek tomu že mnohým chlapom a aj ženám práve vďaka pivu rastie brucho má množstvo nesporne blahodárnych a zdraviu prospešných vlastností. A preto ísť na jedno nie je až tak zlý nápad, ako sa na prvý pohľad javí. Tento článok ocenia najme chlapi pod papučou. Tí už dobre vedia čo ich čaká ak spomenú že volal Karol z práce či neskočia na jedno dve orosené. Ak teda náhodou nezavolá Karolína. Čo by ste už nevysvetlili, do vtedy tak môžete argumentovať nasledovne.Jedno poctivé orosené.jpg

Chráni pred infarktom

Áno chráni. A to o celých 60% a to je už čo povedať. Navyše nie je to narýchlo vymyslený argument ale vedecky dokázaný fakt. Tu ale platí tiež. Že všetko s mierou. Jedna desiatka denne neublíži, skôr práve naopak. Je zdraviu prospešná a tak smelo do toho. Keď ste sa už zbavili infarktu, nemusíte sa obávať ani mŕtvice. Je to preto lebo pitím piva sa zabraňuje zhlukovaniu červených krviniek. A tu neobstojí ani argument s červeným vínkom pekne doma vo dvojici. Pivo ho totiž niekoľkonásobne prekoná. Sorry dámy, ale tu radšej neskúšajte pivko alebo vy.


Keď život chutí

Určite ste si tiež všimli že k dobrému jedli patrí aj dobré pivko. Niežeby to bez neho nešlo. Ale akosi pri pive aj to čo by ani pes nejedol jednoducho chutí. Nakoniec, veď kilečka na váhe idú ruka s rukou s pitím oroseného moku.
Keď život chutí.jpg
Pomáha pri problémoch s tlakom

Lepšie povedané, znižuje krvný tlak. Je to najskôr preto že vás jeho pitie vo väčšine prípadoch ukľudní a aj ten najväčší problém sa na chvíľu javí ako nie veľmi závažný. Navyše tiež ničí infekcie tým že ich spomalí. A tak zabraňuje zápalom. To je len ďalší dôkaz prečo sa oplatí ísť.

Obličky

Ak ste,mali niekedy problém s obličkami a máte skúseného lekára. Istotne vám poradil namiesto tabletiek ktoré aj tak len ničia pečeň. Dať si denne aspoň jeden Plzeň. Nie je to preto že ho začal vyplácať miestny krčmár, ale pretože tak sa ničia obličkové kamene.

Pôsobí proti stresu

Keď nič iné, tak si aspoň odpočiniete s kamarátmi pri jednom či viac orosených. A to nemôže byť nikdy na škodu. No tak ako pri všetkom ani tu to netreba preháňať.

Back To Top