Už ste si vybrali osvetlenie?

https://www.ledprodukt.sk/biele-led-pasiky-kompletne-sady/819-5m-smd3528-120ledm-ip65-vodeodolny-neutralna-b-kompletna-sada

Každá rekonštrukcia, stavba obnáša hromadu zmien, nápadov a požiadavkou, ktoré vedú k spokojnosti a potrebnému komfortu. Jednou takou potrebou je i kvalitné osvetlenie a výber svetla takého, ktoré rovnako splní predstavy. Niekde chcete svietiť veľa, inde zase menej a niekde sú zase kúty, ktoré sa bežným svetlom ani osvietiť nedajú. Na všetky miesta, kúty i neobvyklé priestory sú expertmi led pásiky 12v, ktoré si môžete vybrať i vo verzii 24v. Sú to ohybné pruhy zdobené farebnými diódami, vďaka ktorým vzniká to úžasné svetlo. Svoje miesto nájdu na stropoch, schodišti, ale i na kusoch nábytku, či vo výkladoch a skriniach.

Svet spojený so svetlom

Keď prestane svietiť denné svetlo, prichádzajú na radu žiarovky a teda i led pásiky 12v. Tie okrem osvetlenia vytvárajú i nádherný pohľad na priestor, ktorý je odrazu viac modernejší, krajší a splňuje všetky očakávania. Či už ide svetlo zo stropu, zo zeme, či z nábytku, stále ide o estetický dizajn, ktorý si zamilujete. Spojíte, tak nevídané s reálnym a vytvoríte si domov, či pracovisko, podľa predstáv.