Rýchly prevod podielu v s.r.o.

Skúste využiť našu ponuku zrušenia Vašej spoločnosti v Slovenskej republike alebo aj v Českej republike. Pokiaľ je Vaša spoločnosť nečinná a zbytočne sa Vám hromadia povinnosti, využite najrýchlejší spôsob zrušenia, ktorý Vám ponúkame. Čo nastane? Pri prevode sa zmení spoločník, konateľ a aj sídlo a obchodné meno. My prevezmeme Vašu spoločnosť a všetko vyriešime. Môžete mať spoločnosť bez záväzkov len za 290 eur a to už do piatich pracovných dní. Pomôžeme Vám, keď je Vaša spoločnosť nečinná či zadlžená. Ponúkame jednoduché riešenie, ktoré Vám ušetrí množstvo starostí. Už v priebehu piatich dní nebudete v spoločnosti figurovať.

podanie rúk

Postaráme sa aj o likvidáciu alebo poprípade konkurz. Všetko vyriešime za Vás. Čo všetko zabezpečíme? Vypracujeme zmluvu o prevode, zápisnicu z valného zhromaždenia a aj súhlas správcu dane. Využívame notárske služby po celom Slovensku, takže je jedno, odkiaľ ste. Všetko sa deje elektronicky za pomoci overeného elektrického podpisu. Toto všetko Vám šetrí množstvo času. Všetko sa dá vyriešiť pohodlne. Najskôr nám zašlete IČO a všetky informácie o spoločnosti. My potom Vašu spoločnosť analyzujeme v priebehu 24 hodín. Následne sa Vám ozveme s podmienkami a obrat pošleme vypracované dokumenty.

trhanie zmluvy

Overené dokumenty zašleme na súd. Ten má na rozhodnutie päť pracovných dní. Následne prevezmeme potvrdenie o vykonaní zápisu a to Vám zašleme. Už viac nestrácajte čas so svojou nečinnou spoločnosťou, ktorá Vám robí len problémy. Nechajte Všetko na odborníkoch a my sa postaráme, aby všetko prebehlo rýchlo a hladko. Je to pomerne náročný proces, ktorý pozostáva z mnohých krokov. Preto sa Vám určite oplatí obrátiť sa nás. S proces sme dôkladne oboznámený a radi Vám odborne a profesionálne pomôžeme. V prípade záujmu navštívte naše stránky predaj podielu v sro https://41business.com/prevod-spolocnosti.

Back To Top