Mnohé drobné prvky sú pre fungovanie celkov nevyhnutné

Architekti a projektanti majú v súčasnosti k dispozícii materiály, ktoré patria medzi špičku v kvalite na súčasnom trhu. V návrhoch novostavieb sa preto objavujú hliníkové okná či dvere a doposiaľ ich už na stavbách sveta osadili neskutočne veľa. Hliník je nadčasový materiál, vhodný ku každému štýlu stavby a je veľmi tvárny a variabilný. Vyrábajú sa z neho aj okná, dvere či celé steny a fasády veľkých rozmerov a je schopný uniesť okrem jednoduchého zasklenia aj ťažké trojsklá. Ani výroba atypických tvarov a rozmerov nie je pre hliník problém.

showroom-1188626_640

Hliníkové okná a dvere dodáva na trh mnoho výrobcov a ponúkajú ich aj mnohí predajcovia. Stali sa vyhľadávanými a žiadanými súčasťami stavieb, či už ide o moderné rodinné domy, bytovky, administratívu či výrobné haly alebo športoviská a podobne. Všade tam dokážu zákazníci oceniť kvalitu a dlhú životnosť týchto výrobkov, pričom ich ošetrovanie je minimálne, spočíva iba v utieraní prachu a nečistôt a následnom preleštení špeciálnym prípravkom, určeným na hliníkové konštrukcie.

Montáž dverí z hliníkového profilu si vyžaduje profesionálneho pracovníka, pretože okrem základných súčastí ako je rám dverí a prípadne sklenená výplň, sú ich súčasťou aj viaceré prvky, ktoré sú nevyhnutné na fungovanie dverí. A to kam a ako ich treba osadiť a namontovať, vie iba skúsený profesionálny montér. Hliníkový rám je základnou súčasťou dverí, no okrem neho sú potrebné aj iné prvky, napríklad montážne profily horné alebo dolné, koncové záslepky, úchyty, kotviace prvky, lišty, madlá a podobne.

unnamed

FCM38EC Lmmont je označene pre jednu zo súčastí dverí, nevyhnutných pre ich montáž. Je to označenie čelnej záslepky k montážnemu hliníkovému „U“ profilu. Vyrobený je z nerezu  a jeho rozmery sa odvíjajú od rozmeru profilu, napríklad môžu mať rozmer 38mm x 34mm a umiestňujú sa na koncoch montážneho „U“ profilu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Back To Top