Kvalitná moto prilba je základom nielen bezpečnej, ale tiež pohodlnej jazdy

Súčasný trh ponúka z pohľadu prilieb na motorku široký výber, či už vravíme o značkách, cenách, materiáloch,… ale pre každého motorkára je dôležité najmä to, aby konkrétny typ prilby zodpovedal jeho jazde a stroju, na ktorom pravidelne jazdí. Pokiaľ teda nechodíte napríklad na skútri, ale preferujete o niečo silnejšie mašiny či dlhšie trasy po diaľnici, pravdepodobne vás zaujímavú prilby integrálne a vyklápacie. V tomto smere ponúka kvalitný a hlavne bezpečný zážitok z jazdy výrobca NOLAN https://www.eres-racing.sk/prilby-nolan/.Muž a žena sedia na motorke
Každý normály motorkár, respektíve človek vie, že prilba je základnou výbavou jazdy. Nemusia nám to pripomínať len zákony a pokuty, ale predovšetkým náš vlastný úsudok a zodpovednosť. V neposlednom rade tiež oveľa komfortnejší zážitok z jazdy, najmä ak vravíme o rýchlejšej jazde a prudkého vrážania vetra do tváre. Je však dobré vedieť, čo už vlastne bolo načrtnuté vyššie, a to že moto prilby sa vyrábajú v rôznych prevedeniach a ku konkrétnym štýlom jazdy, respektíve na základe rôznych typov motoriek a trasy, ktorú preferujeme.
Konkrétnejšie sa môžeme zamerať na populárne vyklápacie prilby, ktoré spravidla spĺňajú bezpečnostné požiadavky vo veľmi spoľahlivej miere. Samozrejme ide o hlavných dôvod ich popularity, no možno ešte o niečo vplyvnejším dôvodom je ich prevedenie a veľmi praktická forma manipulácie, ktorej podstatnú stránku tvorí predný vyklápací kryt a jeho šikovná forma otvárania.Motorkár, Harley Davidson

  • Navyše sú vhodné takisto do extrémnejších podmienok ako aj pre tých, čo musia mať na celkové zhotovenie i bezpečnosť prilby vyššie nároky z hľadiska štýlu jazdy, ktorú preferujú.
  • Je ideálnou voľbou takisto v prípade, ak bývajú vaše trasy o niečo dlhšie. Po určitej chvíli určite zbadáte, že v takej situácii je predná „vyklápačka“ skutočne potrebný, pohodlný a veľmi funkčný prvok.

Back To Top